Suplování 

  Rozvrhy 

  Škola online 

meteo údaje

Facebook  Google+ stránka školy  Společnost ČEZ, partner školy
Jídelna, (kód: 1475)  Formuláře  Vypůjčené učebnice

nazpět  News:

Nová webová stránka

Ode dneška je v provozu nová webová stránka školy. Všechny aktuální informace pro obě střediska naleznete tam.

Mgr. Pavel Novák, zástupce ředitele
15.9.2014


Dny otevřených kroužků

Dny otevřených kroužků, tedy dny, kdy si žáci základních škol mohou projít všemi námi nabízenými kroužky, se konají ve středu 17.9.2014 od 14:30 do 16:00 hodin ve středisku Resslova a o týden později, tedy 24.9.2014 ve středisku Stříbrníky.

Seznam nabízených kroužků najdete v přiložené přihlášce.

Mgr. Pavel Novák, zástupce ředitele
15.9.2014


Otevření kroužku mechatroniky

Od pondělí 8.9. vždy od 14:30 až do 17:00 už tradičně pravidelně v pondělí a v úterý je zase možné navštěvovat naši laboratoř mechatroniky v rámci kroužku. Pro zvídavé studenty jsou připraveny nové počítače a nové PLC s dotykovým displejem. Během podzimních měsíců přibude hned v sousedství učebna mechatronika II nově vybavená modelovou železnicí řízenou PC, tablety a PLC a stoly s hydraulikou. Nové vybavení bylo a bude pořízeno díky projektům EU, kterých se škola aktivně zúčastňuje. Pro loňské absolventy kroužku machatroniky z A1 je připraven cyklus přednášek o hydraulice. Kroužku se může zúčastnit jakýkoli student z naší školy, který má zájem. Omezeni jsme jen kapacitou laboratoře (10 lidí) z bezpečnostních důvodů.

Ing. Pavel Votrubec
8.9.2014


Kroky nutné k založení přístupu do aplikace Škola OnLine

Pro získání přístupu do aplikace Škola OnLine je nutné se zaregistrovat. K registraci použijte následující postup:

  1. V internetovém prohlížeči přejděte na adresu http://portal.skolaonline.cz.
  2. Vpravo nahoře v sekci Přihlášení klikněte na odkaz Registrace žáků a rodičů.
  3. Pečlivě si přečtěte podmínky užívání aplikace Škola OnLine a v případě Vašeho souhlasu klikněte v dolní části stránky na tlačítko Souhlasím.
  4. Na nově zobrazené stránce budete vyzváni k zadání jména, příjmení a PINu. Pak opište kontrolní řetězec.
  5. Po správném zadání registračních údajů stiskněte tlačítko Ověření PINu. Pokud jste všechny údaje vyplnili správně, zobrazí se další stránka s registračními údaji. V případě, že bylo ověření dané osoby neúspěšné, např. došlo k překlepu, celou akci zopakujte. Jestliže neproběhlo potvrzení dané osoby ani poté, kontaktujte administrátora školy.
  6. Po úspěšném ověření si zvolte uživatelské jméno a heslo, se kterými se budete do aplikace Škola OnLine přihlašovat. Pokud Vámi zvolené uživatelské jméno v aplikaci již existuje, budete vyzváni k výběru jiného. Přihlašovací údaje je nutné si pečlivě zapamatovat, neboť je budete používat při každém dalším přihlašování do aplikace Škola OnLine.

PIN pro registraci dostanete od svého třídního učitele.

Dodatek: Zvolte si přihlašovací jméno tak, aby z něj bylo jasné vaše jméno a příjmení. Např. pavelnovak, případně pavelnovak1 atd. pokud první není k dispozici.

Mgr. Pavel Novák, zástupce ředitele
8.9.2014


Kroužek badmintonu Kroužek badmintonu

Na škole stále funguje kroužek badmintonu pod vedením Mgr. Martina Lva. Zájemci se mohou hlásit v kabinetě TEV, kde obdrží podrobné informace. Kroužek se podařilo zajistit díky podpoře obecně prospěšné společnosti Technik budoucnosti a ve spolupráci s vedením školy.

Zájemci z řad žáků jsou v tělocvičně vítáni každou středu od 14:30 do 16:30 hodin.

Mgr. Pavel Novák, zástupce ředitele
1.9.2014


Přijímací řízení Třetí kolo přijímacího řízení

Zveřejňujeme výsledky 3. kola přijímacího řízení. Ve třetím kole bylo přijato všech osm uchazečů, kteří podali přihlášku ke studiu. Rozhodnutí o přijetí si můžete vyzvednout na konkrétním středisku školy. Zápisové lístky můžete odevzdávat tamtéž. S jejich vyplněním vám rádi pomůžeme.

Mgr. Pavel Novák, zástupce ředitele
25.8.2014


Potvrzení o studiu

Potvrzení na končící školní rok 2013/2014 (pokud by ho někdo ještě potřeboval) bude možné vydat od 25.8., protože do té doby čerpá studijní oddělené dovolenou.

Potvrzení na nový školní rok 2014/2015 se budou vydávat až od 1.9.2014!

Mgr. Pavel Novák, zástupce ředitele
7.8.2014


Maturity Termíny maturit v podzimním termínu

První zářijový týden budou probíhat zkoušky společné části maturit, a to na spádové škole (Gymnázium, Jateční 22). Jednotné zkušební schema zveřejní CERMAT do poloviny prázdnin. Pozvánky budou maturantům k dispozici po 15. srpnu a budou odeslány na e-mail.

Na konci prvního týdne (v pátek 5. září) proběhne ještě praktická maturitní zkouška. Ústní maturity nás pak čekají ve druhém týdnu:

Rozpis maturit pro podzimní termín je v přiloženém souboru. Rozpis dozorů pro praktickou zkoušku bude určen po začátku školního roku a zveřejněn na školní nástěnce.

Mgr. Pavel Novák, zástupce ředitele
14.7.2014


Rozpis opravných zkoušek a podzimních maturit

V letošním roce jsou opravné zkoušky rozloženy do tří dnů. Je to čtvrtek 21., pondělí 25. a úterý 26. srpna. Dohodnocení neklasifikovaných proběhne v pondělí 25. srpna. Rozpis zkoušek a složení jednotlivých komisí naleznete v tomto souboru (obsahuje dvě strany).
14.7.2014

Mgr. Pavel Novák, zástupce ředitele


Informace k zahájení školního roku

Úvodní porada pedagogického sboru se koná v pondělí 25. srpna od 8:00 hodin ve středisku Stříbrníky. Opravné zkoušky se uskuteční ve čtvrtek 21.8. od 9:00 hodin, v pondělí 25.8. (včetně neklasifikací) od 10:00 hodin a v úterý 26.8. od 8 hodin. Rozpis se připravuje.

Zařazení prvních ročníků do tříd najdete v tomto souboru. Nejdůležitější jsou seznamy pro obory elektrotechnika a dopravní prostředky, ve kterých otevíráme dvě třídy. Třídními učiteli budoucích prvních ročníků jsou Ing. Martin Kyncl (S1), Ing. Milan Schreyer (D1A), Ing. Alexandra Pružincová (D1B), Mgr. Monika Konířová (E1A) a Ing. Václav Votrubec (E1B).

Vyšší ročníky se dostaví na první vyučovací hodinu do své kmenové třídy. Prvákům výuka jejich první den začíná od druhé hodiny, tedy od 8:55 hod. První ročníky budou seznámeny se školním řádem a poté s vedením školy.

Dále je k dispozici také umístění tříd pro nový školní rok.

Mgr. Pavel Novák, zástupce ředitele
14.7.2014


Přijímací řízení Třetí kolo přijímacího řízení

Ředitel vyhlásil pro doplnění budoucích prvních ročníků třetí kolo přijímacího řízení. Zde jsou jeho kriteria.

Přihlášky mohou uchazeči o studium podávat do 22. srpna. Další informace o přijímacím řízení naleznete zde.

Mgr. Pavel Novák, zástupce ředitele
18.6.2014


Historii minulého roku můžete nalistovat šipkou vlevo na vrcholu této stránky. Archiv naleznete v levém menu - inf. ŠKOLA / historie školy.

Seznam škol